Як оформити передплату?

Передплату можна здійснити в будь-якому відділенні поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» або безпосередньо на цьому сайті саме зараз! 

1. Спочатку оберіть вид друкованого видання: журнал/газета.
2. Після цього натисніть «Оформити абонемент».  Переходячи на оформлення абонемента пам’ятайте:

«Заповнюєте всі необхідні поля правдивою інформацією!»

3. Оберіть період підписки - кількість місяців.
4. Оберіть кількість примірників, які Ви бажаєте отримувати в місяць (1,2,3…і т.д.).
5. Останнім кроком є оплата обраного Вами друкованого видання. Сплатити можливо карткою відразу на сайті. Оберіть платіжну систему: Visa, MasterCard, Liqpay, Приват24 і т.д. А потім, заповнюйте контактну інформацію: введіть номер тел./e-mail, номер картки, строк дії, CVV2. Оплатити. Все. Оплату здійснено!
6. Електронний чек – підтвердження про оплату обраного видання. Програма запропонує надіслати електроний чек на ваш e-mail.
Друковані видання Ви будете отримувати на Вашу поштову скриньку або відразу на поштовому відділенні «Укрпошта».

Відповідальність за доставку друкованих видань несе ПАТ «Укрпошта»

СТ “Міські інформаційні системи” співпрацює з ПАТ “Укрпошта” і у своїй діяльності, а саме оформлення передплати, керується тарифами згідно Наказу від 27.03.2018 № 140, діє з 24.04.2018, “Тарифи на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою на період з 01 січня 2019 року” затверджено в Міністерстві інфраструктури України”.

На сайті СТ “Міські інформаційні системи” передплатний період триває до 14 числа включно кожного місяця, що передує передплатному.