ЧАРІВНА КНИГА ПРИРОДИ

19055823_1440753776011330_2847925097564238953_oНові державні стандарти для початкової школи передбачають інтеграцію змісту навчальних предметів, пропонують базову програму та можливість школі самостійно добирати навчальний матеріал для виконання стандарту.

Природознавство – інтегрований курс, який має на меті пропедевтику фізики, хімії, біології, географії, астрономії, екології. Саме тому воно може і повинно стати стрижнем, навколо якого будуть будуватися інтегровані навчальні програми для початкової школи.

Щоб створити нові курси, доведеться повністю змінити підходи до організації навчально-пізнавальної діяльності учнів, навчитися конструювати інтегровані уроки, дні, тижні, добирати матеріал для навчання за інтегрованими темами.

    1

На допомогу учителю пропонуємо комплект: конструкор уроків природознавства на інтеграційній основі „ЧАРІВНА КНИГА ПРИРОДИ” та набір дидактичних карт для навчальних ігор.

У посібнику подані матеріали для конструювання уроків природознавства у 1-му класі на інтеграційні основі.

Конструктор містить такі елементи: абетку для вчителя, наукові казки, матеріали для уроку, навчальні ігри та завдання. До кожного уроку подано перелік статей з журналу „КОЛОСОК” та газети „КОЛОСОЧОК”, які є у вільному доступі на сайті www.kolosok.org.ua.
Ігри та завдання, запропоновані у посібнику, допоможуть учителю запровадити активні методи навчання на уроці. Додатком до посібника є набір карток для виконання завдань, які запропоновані у посібнику.
Навчальні ігри: Дарія Біда, Олена Гальвіцька, Ольга Зелінська, Лідія Хоршунова.
Наукові казки: Дарія Біда, Анна Зайцева-Анциферова, Олена Крижановська, Віра Сенчина, Микола Снаговський, Мирослава Чорна, Галина Шевченко, Марина Яремійчук.

Призначено для вчителів початкових класів та студентів спеціальності „Початкова освіта”.

 

Замовити посібник „ЧАРІВНА КНИГА ПРИРОДИ” зручним для Вас способом:

  • за телефонами: 050-622-77-77, (032) 236-70-10;

  • за електронною адресою: kolosoklvivua@gmail.com

  • у Facebook: https://www.facebook.com/Konkurs.Kolosok/