Програми для електронної звітності

 

«M.E.Doc» – програма для
подання звітності та
електронного документообігу

__MEDoc__white

Модуль «Звітність» – формування, підписання та подання усіх форм звітності в ДПІ, Пенсійний фонд та Держкомстат.

Модуль «Електронний документообіг» – робота з “первинкою”, в тому числі і з податковими накладними, створення, обмін з контрагентами, ведення Реєстру та багато іншого.

інструкція

 

Інструкція до системи “М.Е.Doc” (в pdf форматі)

 


 
 
sota-title

Веб-сервіс “СОТА” – все, про що ви мріяли
у онлайн звітності

Переваги роботи у браузері
Працюйте з будь-якого комп’ютера на ОС Windows у завжди актуальній версії програми. Більше ніяких оновлень, витрат на техніку та її обслуговування. Все, що необхідно, – доступ до Інтернету та ЕЦП!
Виняткові можливості
Тільки у «СОТА»: пакетна відправка документів; формування декларації на основі книги доходів; повний цикл створення та обміну первинними документами, автоматична перевірка та ще безліч унікальних функцій.
Досвід на варті якості
«СОТА» – веб-сервіс від лідера ринку та законодавця стандартів у бухгалтерській звітності та документообігу «M.E.Doc». В основі цього революційного рішення – 15-річний досвід роботи у галузі.
Найкраща ціна на ринку
Беззаперечний лідер у номінації «ціна/якість»! Найбільший перелік функцій, найстабільніша робота та зрозумілість, що дозволяє керувати доходами навіть не бухгалтеру – все це за ціною від 6 грн/місяць!

Ми забезпечуємо повний професійний сервіс: встановлення, навчання , поновлення, консультації по гарячій лінії, виїзди до замовника та інші послуги.

Тел.:  (032) 236-70-02
       Моб. тел.: (067) 393-30-67
       Ел. адреса: medoc.mis@gmail.com