Прилади для систем збору і передачі даних

„Лічильник обліку кількості рухомих об’єктів у замкненому просторі”

Технічний паспорт приладу

Модель „Abacus Міs-19”
Виробник СТ „Міські інформаційні системи”
ЄДРПОУ 30995124

1. Призначення та cфера застосування
„Abacus Mis –19” призначений для обліку кількості рухомих об’єктів у коробі поперечним перерізом 220 мм ×150 мм, ідентифікації оператора та відправлення звіту про підраховану кількість об’єктів на сервер для подальшої обробки інформації. Може використовуватися для кількісного обліку продукції сільського господарства, промисловості, ін.

2. Склад лічильника:
пульт оператора;
короб з оптичними давачами розміром 150 мм × 220 мм завдовжки 1200 мм;
виносна антена;
кабелі з’єднання.

3. Технічні дані
Основні характеристики лічильника:
Напруга живлення: змінна, 220 В ±10 %.
Максимальна кількість підрахунку за один сеанс: 32767.
Тип встановлення: настінне кріплення.
Робочий діапазон температур: від -5˚С до 30˚С.
Ступінь захисту: ІР65.
Допустима похибка: ± 1 %.

4. Будова та принцип дії

image002

Схема лічильника

Лічильник містить:
1 – пульт оператора;
2 – табло відображення стану операції і кількості об’єктів;
3 – кнопка передачі результату роботи;
4 – тумблер увімкнення;
5 – місце прикладання rfid rc522 карточки;
6 – кабель підключення живлення 220 В;
7 – інформаційний кабель до оптичних давачів;
8 – короб;
9 – виносна антена.
Принцип дії лічильника полягає в реєстрації перетину площини оптичних давачів рухомим об’єктом і підрахунку кількості цих об’єктів. Площина оптичних давачів не є суцільною і формується чотирма оптичним давачами. Параметри площини: Д – довжина, мм і Ш – ширина, мм. Оптичні перетворювачі розміщені на коротшій стороні. Мінімальний розмір об’єктів, кількість яких потрібно підрахувати, становить Д/3. Тобто мінімальний розмір не повинен бути менший, ніж 50 мм. Для реєстрації кількості менших об’єктів варто використовувати іншу конструкцію короба та оптичних давачів.

5. Комплектність
• Лічильник
• Паспорт
• Паковання

6. Монтаж і підготовка до роботи
6.1 Перед монтажем лічильника треба здійснити зовнішній огляд і перевірити:
• комплектність;
• відсутність механічних пошкоджень пульта і з’єднувальних кабелів;
• зведення променів оптичних давачів.

7. Вказівки щодо експлуатації
• Усі дії супроводжуються звуковою та світловою індикацією.
• Під час увімкнення приладу на табло висвітлюється текст „ОЧІКУВАННЯ ІДЕНТИФІКАЦІЇ”. Це початковий стан приладу.
• Коли користувач підносить картку чи брелок до пристрою, відбувається процес ідентифікації, про що виводиться на екран повідомлення „ІДЕНТИФІКАЦІЯ УСПІШНА”.
• Якщо на екрані буде повідомлення „ПОМИЛКА ІДЕНТИФІКАЦІЇ”, „Out of sync!”, „Checksum ERROR!”, „Incorrect packet!”, потрібно ще раз провести карткою чи брелоком по екрану зчитувача картки до повідомлення „ІДЕНТИФІКАЦІЯ УСПІШНА”.
• Якщо не вдається добитися повідомлення „ІДЕНТИФІКАЦІЯ УСПІШНА”, повідомте розробника.
• Якщо після ідентифікації за 30 секунд не буде зроблено ніяких маніпуляцій з об’єктами обліку, тобто не буде вкидань в трубу, пристрій повернеться в попереднє положення, а на екрані з’явиться повідомлення „ОЧІКУВАННЯ ІДЕНТИФІКАЦІЇ”.
• Якщо проводити кілька разів однією і тією ж карткою чи брелоком по екрану зчитувача картки, змін на екрані не буде і звукового сигналу теж не буде. Це означає, що ідентифікація вже відбулася. Ідентифікація відбувається за останньою проведеною карткою чи брелоком.
Після вкидання об’єктів обліку в трубу на екран буде виводитися результат. Відповідно число на екрані буде змінюватися, а надпис „РАХУНОК __” залишається. Кожна зміна кількості об’єктів супроводжується звуковою та світловою індикацією.
Після закінчення роботи, коли об’єкти обліку вже вкинуті, відправте результат на сервер. Натисніть кнопку „ПЕРЕДАЧА”. Про повідомлення „Modem error!!!”, „ПЕРЕДАЧА НЕВДАЛА” повідомте розробника. В такому разі дані не будуть відправлені на сервер.
Успішна операція завершиться повідомленням „ПЕРЕДАЧА УСПІШНА”. Після цього через 5 секунд з’явиться надпис „ОЧІКУВАННЯ ІДЕНТИФІКАЦІЇ”.

8. Серверне програмне забезпечення.
Внутрішнє програмне забезпечення пристрою дозволяє налаштувати передачу даних із пристрою на зовнішній сервер (надалі Сервер) у мережі Інтернет. Передача даних відбувається бездротовою технологією, модемом протоколу 2G (потрібна SIM-карта мобільного оператора і покриття мобільною мережею у місці встановлення лічильника).
Сервер приймає інформацію від лічильника після кожної успішної операції (повідомлення „ПЕРЕДАЧА УСПІШНА”), обробляє інформацію та зберігає у власній базі даних із подальшим доступом, аналізом, формуванням звіту, через веб-інтерфейс, автоматичним надсиланням на вказані користувачем електронні адреси (e-mail).
• Обробка інформації сервером. Кожна операція ідентифікується за унікальним ID, за яким зберігається номер картки чи брелока, попередньо прив’язаного до прізвища кожного користувача (формується, редагується он-лайн користувачем через веб-інтерфейс); кількість продукції, проведеної через лічильник; точний час операції та інша технічна інформація.
• Зберігання бази даних. Усі дані про історію операцій зберігаються тільки на захищеному Сервері.
• Доступ, аналіз, формування звіту. Доступ мають тільки авторизовані користувачі (логін-пароль) через веб-інтерфейс Сервера, за допомогою будь-якого сучасного браузера (Chrome, Opera, Mozilla Firefox) з комп’ютера, мобільного телефону цілодобово. Звіт формується за будь-який проміжок часу для одного або групи користувачів брелоків, які надсилали інформацію, он-лайн на веб-сторінках серверу (перегляд) та у форматі файлу MS EXСEL. Файл MS EXCEL зі звітом можна відразу зберегти на комп’ютер або телефон.
• Автоматичне надсилання на e-mail. Сервер формує автозвіт за певний період і надсилає відповідальним особам електронним листом у певний час. Наприклад, 1 раз на добу о 8:00 або як буде вказано користувачем.

9. Транспортування та зберігання
9.1 Лічильник у пакованні підприємства-виробника може транспортуватися будь-яким видом транспорту, літаком – в опалювальних герметичних відсіках, відповідно до правил перевезення вантажів, які діють на конкретному виді транспорту.
При транспортуванні лічильник не повинен зазнавати ударів, прямого впливу атмосферних опадів.
9.2 Умови транспортування лічильника повинні відповідати умовам зберігання за ГОСТ 15150.
9.3 Лічильник у пакованні виробника повинен зберігатися в сухому приміщенні, що провітрюється.

10. Гарантійні зобов’язання
10.1 Виробник гарантує відповідність лічильників нормам, що викладені у цьому паспорті за умови виконання користувачем правил монтажу, експлуатації, перевезення та зберігання.
10.2 Гарантійне зобов’язання постачальника становить 12 місяців з дати продажу за умови монтажу і введення в експлуатацію організацією, яка має відповідний дозвіл і ліцензію.
10.3 Рекламація щодо якості лічильників у період гарантійної експлуатації приймається за адресою: СТ „Міські інформаційні системи” (код ЄДРПОУ 30995124), вул. Ярослава Мудрого, 9Б, м. Львів.

Гарантійний талон

Гарантійний термін експлуатації становить 12 місяців з моменту продажу. Гарантійному ремонту не підлягають лічильники, у яких:
• проведений самовільний ремонт чи спроба його проведення;
• механічно пошкоджений корпус або пульт оператора.

За детальною інформацією телефонуйте, або пишіть нам на електронну пошту:

тел.: (032) 236-70-00
е-mail: mis@mis.lviv.ua